Kontakt

Kontakt

Kontakt

Kontakta Ung Privatekonomi

Fyll i formuläret nedan eller kontakta någon av oss som arbetar på Ung Privatekonomi.

Verksamhetschef

Tova Larsson
tova.larsson@ungprivatekonomi.se
072 30 777 68

Adress

Ung Privatekonomi
Sturegatan 15
113 89 Stockholm

Kontaktformulär

Fyll i formuläret så hör vi av oss till dig.

Vill du boka en föreläsning?

Klicka här eller kontakta en av våra grymma föreläsare:

Julia Forsgren - Gävleborg & Dalarna
julia@ungprivatekonomi.se
073 844 25 99

Viking Södergren - Västra Götaland
viking@ungprivatekonomi.se
072 333 38 67

Alexander Sumar - Jönköping
alexander@ungprivatekonomi.se
070 728 42 11

Ebba Holmqvist - Stockholm
ebba@ungprivatekonomi.se
070 667 11 24

David Nordström - Uppsala
David.n@ungprivatekonomi.se
070 653 64 04

Jennifer Rundkvist - Stockholm
jennifer@ungprivatekonomi.se
076 297 76 65

Tilde Skrealid - Östergötland
tilde@ungprivatekonomi.se
072 - 217 88 85

Albin Bardh - Kronoberg & Kalmar
albin@ungprivatekonomi.se
079 359 27 72

Anton Andersson - Skåne
anton@ungprivatekonomi.se
070 917 40 56

person with city background

Ebba Cederström - Skåne
ebba.c@ungprivatekonomi.se
072 315 42 24

person with city background

Mahmoud Abdulah - Jämtland & Västernorrland
mahmoud@ungprivatekonomi.se
073 802 80 75

Simen Aannerud - Västmanland & Södermanland
simen@ungprivatekonomi.se
072 251 15 26

Kim Charles Korhonen Vesala - Västra Götaland
kim-charles@ungprivatekonomi.se
072 399 00 78

Beritan Babaoglu - Stockholm
‍‍
beritan@ungprivatekonomi.se
073 250 69 95