Kontakt

Kontakt

Kontakt

Kontakta Ung Privatekonomi

Fyll i formuläret nedan eller kontakta någon av oss som arbetar på Ung Privatekonomi.

Verksamhetschef

Tova Larsson
tova.larsson@ungprivatekonomi.se
072 30 777 68

Adress

Ung Privatekonomi
Sturegatan 15
113 89 Stockholm

Kontaktformulär

Fyll i formuläret så hör vi av oss till dig.

Vill du boka en föreläsning?

Klicka här eller kontakta en av våra grymma föreläsare:

Elin Almqvist - Kronoberg/Kalmar
elin@ungprivatekonomi.se
070-538 02 09

Tibe Motar - Skåne
tibe@ungprivatekonomi.se
070-480 24 12

David Jansson - Jönköping
david@ungprivatekonomi.se
072-243 10 75

Lucas Argården - Stockholm
lucas@ungprivatekonomi.se
076-066 44 07

Elina Sandin - Stockholm
elina@ungprivatekonomi.se
076-076 43 93

Emelie Stark - Skåne
emelie@ungprivatekonomi.se
073-309 97 00

Joel Andersson - Västa Götaland
joel@ungprivatekonomi.se
070-886 49 21

Johan Christiansson - Västra Götaland
johan@ungprivatekonomi.se
073-658 98 47

person with city background

Benjamin Gustafsson - Uppsala
benjamin@ungprivatekonomi.se
076-191 07 29

person with city background

Kajsa Thor - Projektledare UPC
kajsa.thor@ungprivatekonomi.se
070-377 07 83

Zaidoon Alkendi - Östergötland
zaidoon@ungprivatekonomi.se
073-999 58 19

Even Tame - Västmanland
even@ungprivatekonomi.se
076-326 23 05

Josef Gohari - Västerbotten/Norrbotten
josef@ungprivatekonomi.se
070-768 89 17

person with city background

Oscar Matheson - Gävleborg/Dalarna
oscar@ungprivatekonomi.se
072-444 16 13

person with city background

Elliot Rozijan - Skåne/Blekinge
elliot@ungprivatekonomi.se
073-350 47 08

Fatima Waizy - Stockholm
fatima@ungprivatekonomi.se
073-705 72 62

person with city background

Emma Olsson - Projektledare
emma@ungprivatekonomi.se
070-891 12 98

William Kahlil - Halland
william@ungprivatekonomi.se
073-551 33 28

person with city background

Aleyna Parvin - Projektledare
alyena@ungprivatekonomi.se
076-006 29 25

Bahram Yosefi - Örebro
bahram@ungprivatekonomi.se
070-533 09 62