Kontakt

Kontakt

Kontakt

Kontakta Ung Privatekonomi

Fyll i formuläret nedan eller kontakta någon av oss som arbetar på Ung Privatekonomi.

person with city background

Verksamhetschef

Herman Strandh
herman.strandh@ungprivatekonomi.se
073-062 95 13

Adress

Ung Privatekonomi
Sturegatan 15
113 89 Stockholm

Kontaktformulär

Fyll i formuläret så hör vi av oss till dig.

Vill du boka en föreläsning?

Klicka här eller kontakta en av våra grymma informatörer:

person with city background

Adam Weidenmark - Jönköping
adam.widenmark@ungprivatekonomi.se
076-006 6151

Person with city background

Alexander Mandersson - Lund
alexander.mandersson@ungprivatekonomi.se
070-141 06 16

Person with city background

Alexandra Blixt - Uppsala
alexandra.blixt@ungprivatekonomi.se
076-826 66 45

person with city background

Dilan Kilic - Karlstad
dilan.kilic@ungprivatekonomi.se
073-996 15 29

person with city background

Ester Hansson - Växjö
ester.hansson@ungprivatekonomi.se
076-939 70 20

Person in city

Felicia Söderqvist - Göteborg
felicia.soderqvist@ungprivatekonomi.se
070-608 31 99

person with city background

Jesper Ahlberg - Halmstad
jesper.ahlberg@ungprivatekonomi.se
070-754 34 53

person with city background

Kajsa Thor - Jönköping
kajsa.thor@ungprivatekonomi.se
070-377 07 83

person with city background

Mikael Hjelm - Göteborg
mikael.hjelm@ungprivatekonomi.se
073-082 75 83

person with city background

Peter Strandberg - Stockholm
peter.strandberg@ungprivatekonomi.se
070-990 10 72

person with city background

Robin Berglund - Södertälje
robin.berglund@ungprivatekonomi.se
070-245 02 21

person with city background

Saara Koponen - Östersund
saara.koponen@ungprivatekonomi.se
076-062 78 97

person with city background

Simon Karlberg - Eskilstuna
simon.karlberg@ungprivatekonomi.se
073-061 87 15

person with city background

Victor Jakobsson - Stockholm
victor.jakobsson@ungprivatekonomi.se
073-510 72 02

person with city background

Vincent Jyrell - Åhus
vincent.jyrell@ungprivatekonomi.se
072-741 94 91