Kontakt

Kontakt

Kontakt

Kontakta Ung Privatekonomi

Fyll i formuläret nedan eller kontakta någon av oss som arbetar på Ung Privatekonomi.

person with city background

Verksamhetschef

Herman Strandh
herman.strandh@ungprivatekonomi.se
073-062 95 13

Adress

Ung Privatekonomi
Sturegatan 15
113 89 Stockholm

Kontaktformulär

Fyll i formuläret så hör vi av oss till dig.

Vill du boka en föreläsning?

Klicka här eller kontakta en av våra grymma föreläsare:

person with city background

Adam Weidenmark - Jönköping
adam.widenmark@ungprivatekonomi.se
076-006 6151

Person with city background

Alexander Mandersson - Malmö
alexander.mandersson@ungprivatekonomi.se
070-141 06 16

Person with city background

Alexandra Blixt - Uppsala
alexandra.blixt@ungprivatekonomi.se
076-826 66 45

person with city background

Dilan Kilic - Karlstad
dilan.kilic@ungprivatekonomi.se
073-996 15 29

Elina Sandin - Borlänge
elina@ungprivatekonomi.se
076-076 43 93

Filip Nilsson - Växjö
filip@ungprivatekonomi.se
076-846 83 37

Joel Andersson - Göteborg
joel@ungprivatekonomi.se
070-886 49 21

Johan Christiansson - Göteborg
johan@ungprivatekonomi.se
073-658 98 47

person with city background

Jesper Ahlberg - Halmstad
jesper.ahlberg@ungprivatekonomi.se
070-754 34 53

person with city background

Kajsa Thor - Projektledare UPC
kajsa.thor@ungprivatekonomi.se
070-377 07 83

Mustafa Safari - Linköping
mustafa.safa@ungprivatekonomi.se
073-730 48 44

Ulla Elá El-Terk - Göteborg
ulla@ungprivatekonomi.se
079-076 85 29

Sofia Lundberg Söderling - Lund
sofia@ungprivatekonomi.se
072-332 50 15

person with city background

Saara Koponen - Östersund
saara.koponen@ungprivatekonomi.se
076-062 78 97

person with city background

Simon Karlberg - Eskilstuna
simon.karlberg@ungprivatekonomi.se
073-061 87 15

person with city background

Victor Jakobsson - Stockholm
victor.jakobsson@ungprivatekonomi.se
073-510 72 02

person with city background

Vincent Jyrell - Åhus
vincent.jyrell@ungprivatekonomi.se
072-741 94 91

Jesper Nyström - Skellefteå
jesper.nystrom@ungprivatekonomi.se
076-768 10 19

person with city background

Wilma Håkansson - Stockholm
wilma.hakansson@ungprivatekonomi.se
073-528 17 44